جهان بوش Bosch

معرفی بهترین و جدیدترین مارک های لوازم خانگی بوش Bosch

سه شنبه ۲۴ فروردین ۰۰

چرا لوازم خانگی بوش بهترین است؟

۱ بازديد
چند نکته راجع به لوازم خانگی بوش در ایران:

شخصا به عنوان نویسنده این مقاله نزدیک 10 سال است که به صورت تخصصی لوازم خانگی بوش را به مصرف کننده به طرق مختلف ارایه میکنم؛

 بوش چه محصولاتی را برای شما به ارمغان می آورد؟

 

اعم از:

 
ماشین لباسشویی بوش  -ماشین ظرفشویی بوش  -جاروبرقی بوش و انواع ساید بای ساید های بوش و لوازم خرده ریز از جمله اتوی بوش

غذا ساز بوش  -توستر بوش  -مخلوط کن بوش  -چای ساز بوش و ....خیلی محصولات دیگر برای جهیزیه شما.

مهمترین نکات خانه داری مدرن

۳ بازديد

https://honarfardi.com/wp-content/uploads/2020/10/word-image-50.jpeg
وقتی می خواهید در خانه داری بهتر شوید، باید به دنبال راه هایی باشید که به شما در انجام بهتر کارها کمک کند. اگر بتوانید کارهای خانه را راحتتر و بدون دردسر انجام دهید، خانه همیشه تمیز خواهد بود و مشکلی در خانه داری نخواهید داشت. خانه داری نیاز به خلاقیت دارد. خلاقیتی که با تغییرات کوچک برخی از ایرادات را برطرف می کند و کارها را آسانتر می نماید.

امروز و در دنیای مدرن مسائل زیادی وجود دارد که زندگی افراد را درگیر می کند و اگر می خواهید علت مسئله را پیدا کنید باید بدانید چیزهای کوچکی پشته قضیه وجود دارد که روی هم جمع می شود منجر به ایجاد یک اختلال بزرگ می شود. به این ترتیب اگر زمان بگذارید و نگاهی به زندگی خود کنید مشکلات کوچک تان را در زندگی پیدا می کنید که با اندکی تلاش و فکر حل می شود. اما علاوه بر تغییرات کوچک و تلاش های بزرگ، چند عادت نظافت بسیار ساده نیز وجود دارد که ممکن است قبلاً نشنیده باشید. این عادات نه خیلی سخت هستند و نه خیلی آسان. به 10 دستورالعمل زیر توجه کنید و با کاربرد آنها در زندگی، نظافت خانه را بسیار آسانتر از همیشه انجام دهید.

بررسی کولر گازی بوش

۳ بازديد

 

بررسی تخصصی کولر گازی بوش اینورتر و مزایای آن ، این دستگاه یکی از سیستم های تهویه مطبوع می باشد که از طریق جذب هوای گرم و تبخیر مایع مبرد به گاز فرآیند خنک سازی را انجام میدهد.

کولر گازی بوش از اوپراتور که وظیفه ی جذب هوای گرم را بر عهده دارد، کمپرسور که وظیفه ی متراکم کردن مبرد را بر عهده دارد، کندانسور که وظیفه ی خنک کردن مبرد را بر عهده دارد و یک شیر انبساط تشکیل شده است.

به طور کلی کولر گازی بوش یا همان اسپلیت بوش از دو بخش اصلی تشکیل شده است. پنل داخلی (اوپراتور )و پنل خارجی( کندانسور).

از کولر گازی دوکاره می توان برای تولید گرمایش در فصل زمستان نیز استفاده کرد که در این صورت عکس فرآیند بالا رخ میدهد.

اسپلیت بوش چیست؟

اسپلیت در لغت به معنای دو تکه می باشد. اسپلیت به نوعی از سیستم های تهویه مطبوع گفته میشود که از دو قسمت شامل یونیت داخلی و یونیت خارجی تشکیل شده باشد . در اسپلیت بوش اوپراتور در داخل یونیت داخلی قرار گرفته است و کندانسور و کمپرسور در یونیت خارجی قرار گرفته اند.

یونیت داخلی و یونیت خارجی اسپلیت بوش از طریق لوله های مسی به یکدیگر متصل می شوند و عمل سرمایش و گرمایش را میسر می سازند.

در اینجا هدف از کولر گازی بوش همان نوع اسپلیت بوش می باشد که مورد بررسی قرار میگیرد.

انواع کولر گازی بوش کدام اند؟

بررسی تخصصی کولر گازی بوش : کولر گازی بوش را از لحاظ نیروی محرکه ی موتور می توان به دو دسته ی اینورتر و غیر اینورتر تقسیم کرد.

آشنایی کامل با شرکت بوش Bosch

۵ بازديد
روبرت بوش گ‌ام‌ب‌ها، یا به مختصر بوش (به آلمانی: Robert Bosch GmbH) یک شرکت بر پایه فناوری است که در سال ۱۸۸۶ توسط روبرت بوش در شهر اشتوتگارت آلمان بنیان نهاده شد. این شرکت بزرگ‌ترین تأمین‌کننده لوازم خودکار در جهان است.[نیازمند منبع][۱]

دفتر مرکزی این شرکت در شهر گرلینگن در آلمان قرار دارد.

با فعالیت در حوزه فناوری‌های خودکار و صنعتی، کالاهای مصرفی و فناوری‌های ساختمانی، این شرکت در سال ۲۰۱۰ فروشی معادل ۴۷٬۵ میلیارد یورو داشت که با رشدی معادل ۲۷ درصد در سال، سریعترین رشد سالانه را در تاریخ ۱۲۵ ساله خود ثبت کرد. این شرکت همچنین شهرت بسیاری در تولید لوازم خانگی بوش با کیفیت دارد.[نیازمند منبع]

تاریخچه

بوش در سال ۱۸۸۶ توسط رابرت بوش در اشتوتگارت آلمان تأسیس شد. تا سال ۱۸۹۱ تعداد همکارانش در کارگاه وی به ۱۵ نفر رسید اما در همان سال تمام سرمایه بوش به پایان رسید؛ سعی کرد با قرض کردن پول از مادرش، دریافت وام بیشتر از بانک شرکتش را نجات دهد اما تا سال ۱۸۹۲ به مرز ورشکستگی رسید.