معرفی و بررسی اتو بخار بوش مدل TDI90EASY

معرفی بهترین و جدیدترین مارک های لوازم خانگی بوش Bosch

شنبه ۲۵ اردیبهشت ۰۰

معرفی و بررسی اتو بخار بوش مدل TDI90EASY

۱۴ بازديد

اگر قصد خرید اتو بخار بوش بوش یا اتو مخزن دار را دارید:

یا حتی برندهای دیگر را دارید، خواندن این مطلب را از دست ندهید.

ما در اینجا قصد داریم اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهیم تا شما بتوانید بر اساس بودجه ای که برای خرید اتو بخار و یا اتو مخزن دار در نظر گرفته اید، بهترین مارک و مدل از اتو را بر اساس نیاز خود انتخاب کنید و با یک انتخاب و خرید درست همیشه از کار کردن با آن لذت ببرید، اتویی که بتواند مدت زیادی برای شما کار کند؛ چون ما معتقدیم یک انتخاب و خرید موفق برای هر شخص، یک سرمایه محسوب می شود. به یاد داشته باشید که همیشه بالاترین مدل، بهترین گزینه برای یک خرید نیست؛ اما متأسفانه فرهنگ خرید در کشور ما کاملاً اشتباه است و مردم ما غالباً در زمان خرید همیشه به دنبال بالاترین و آخرین مدل هر کالا یا لوازم خانگی هستند و در اکثر مواقع بدون در نظر گرفتن نیاز خود، خرید می کنند؛ البته لازم به ذکر است که ما صد در صد موافق هستیم که در زمان خرید، باید همیشه بهترین مارک و بالاترین کیفیت را تهیه کنیم تا بتواند بهترین بازدهی و طول عمر را برای کاربرانش داشته باشد. به قول یک ضرب‌المثل انگلیسی که می گوید هنوز آنقدر پول دار نشده ام که بخواهم پول، بابت خرید یک جنس ارزان و بی کیفیت بپردازم. متأسفانه همه ما دیده ایم که خیلی از افراد بالاترین مدل گوشی، خودرو و یا لوازم خانگی مانند ماشین لباسشویی را می خرند، بدون آن که هیچ وقت از قابلیت های آن استفاده کنند و در بیشتر مواقع حتی نمی دانند وسیله ای که او در اختیار دارد دارای چه مزیت ها و توانایی هایی است و فقط این مسئله را در نظر می گیرند که بالاترین و گران ترین مدل را خریده اند؛ فرهنگی که کاملاً اشتباه است و افراد زیادی نیز این خصوصیت را در هنگام خرید، دارند. در صورتی که وقتی به کشورهای پیشرفته مانند سوئیس نگاه می کنیم می بینیم که افراد در زمان خرید کوچک ترین وسیله ای، در ابتدا نیازهای خود را بررسی می کنند و سپس بر اساس نیاز خود مدل مورد نظرشان را انتخاب می کنند.

حالا که شما قصد خرید انواعی از اتو : اتو بخار بوش و یا اتو مخزن دار بوش و یا هر مارک دیگری را دارید به شما پیشنهاد می کنیم تا آخر این مطلب را حتماً بخوانید تا در نهایت با تکنولوژی و سیستم های به کار رفته در اتوهای امروزی آشنا شوید و ببینید به کدام یک از تکنولوژی ها احتیاج دارید تا آن وقت بر اساس نیاز خود بتوانید راحت تر مدل مورد نظر خود را پیدا کنید و در نهایت یک خرید هوشمندانه و موفق داشته باشید تا پس از خرید اتو بخار خود با علم بر قابلیت ها و کاربرد تکنولوژی هایش اتوکشی ای بسیار راحت تر، سریع تر و با کیفیت بالا داشته باشید…مواردی که باید در زمان خرید اتو بخار بوش و یا هر مارک دیگری مد نظر قرار دهیم:

  1. معایب و مزایایی که در هنگام خرید اتو مخزن دار بوش یا برندهای دیگر باید بدانیم؟
  2. در هنگام خرید اتو بوش یا برندهای دیگر چه وزنی ایده آل است؟
  3. چه میزان توان مصرفی و قدرت بخار دهی را در هنگام خرید اتو بخار در نظر بگیریم؟
  4. جنس کف اتو در هنگام خرید بهترین اتو بخار بوش چه انواع و مشخصاتی دارد؟
  5. بررسی تکنولوژی های به کار رفته در اتو بخار بوش1.بررسی معایب و مزایای اتو مخزن دار بوش یا هر برند دیگر چیست؟

خیلی از افراد زمانی که تصمیم به خرید یک اتو بخار می گیرند دوست دارند یک اتو حرفه ای تهیه کنند و خرید یک اتوی مخزن دار از فکرشان رد می شود اما قبل از این که تصمیم به خرید اتو مخزن دار بگیرید بهتر است مزیت و معایب آن را هم بدانید، خوشبختانه برخی از تولیدکننده لوازم خانگی از جمله شرکت بوش اقدام به تولید اتوهای بخار مخزن دار خانگی کرده اند تا اگر شما قصد خرید یک اتو بخار مخزن دار برای منزل خود را دارید بتوانند به انتخاب شما احترام بگزارند و خواسته های شما را پوشش دهند، اما خرید انواع اتو مخزن دار نیز هم مانند هر لوازم برقی و خانگی دیگر دارای یک سری نقاط قوت و ضعف هستند، به طور مثال یکی از مزیت های اتو مخزن دار حجم بالای مخزن آب آن است که شما با یک بار پر کردن مخزن آن می توانید تعداد زیادی لباس را اتو کنید، اما مزیت اصلی انواع اتوهای مخزن دار، حجم بالای بخاری است که می توانند تولید کنند، این حجم بخار یک چیزی حدود 2 برابر بیشتر از بالاترین مدل های اتو بخار های دستی است به طور مثال بالاترین مدل اتو بخار می تواند 65 گرم بخار مداوم تولید کند اما یک اتو بخار مخزن دار می تواند در لحظه 120 گرم بخار تولید کند؛ به طور عمیق بخارات در بافت پارچه نفوذ کند و ریزترین چروک ها را باز کند، به این ترتیب با چند حرکت آسان کار اتوکشی لباس هایتان را می توانید به اتمام برسانید، اما بزرگ ترین نقطه ضعف آن ها بزرگ بودن این اتو است و اگر یک جای ثابت برای قرار دادن اتو و میز اتوی خود ندارید بهتر است از خرید اتو مخزن دار پشیمان شوید چراکه جا به جا کردن آن برای شما تا حدی مشکل خواهد بود هرچند که این مسئله باز هم می تواند به تصمیم شما برگردد اما خوب است که پیش از خرید اتو مخزن دار از برند بوش یا برندهای دیگر به این مسئله توجه کنید و بعد تصمیم بگیرید.


2. وزن مناسب در هنگام خرید اتو بخار بوش باید چقدر باشد؟ اتو بخار سبک یا اتو بخار سنگین؟

معمولاً زمانی که قصد خرید اتو را دارید اولین چیزی که برای خانم ها اهمیت دارد این است که یک اتو بخار سبک داشته باشند تا زمان اتو کشیدن باعث خستگی و درد دست و کتف برای آن ها نشود، اما باید بگوییم وزن اتو با کیفیت اتوکشی رابطه کاملاً مستقیم دارد به همین جهت است که تمام اتوهای بخار خوب به نسبت سنگین تر از آن است که هر شخص انتظار دارد و حتی اتوهای حرفه ای و بسیار گران قیمت که در خیاطی ها از آن استفاده می شود بسیار سنگین تر از اتوهای بخار حرفه ای خانگی هستند چراکه اتو های سنگین عمدتاً می توانند با داشتن وزن بر روی سطوح، خیلی سریع تر و بی نقص تر کار اتوکشی را انجام دهند؛ به همین دلیل است که شرکت های بسیار بزرگ لوازم خانگی مانند بوش، فیلیپس و غیره که بهترین ها را در دنیا تولید کرده اند همواره سعی بر این داشته اند تا جایی که کیفیت اتوکشی ایده ال در اتو های بخار تضمین می شود، وزن اتوها را پایین بیاورند؛ در صورتی که خیلی راحت می توانند اتو بخارهای بسیار سبک تر از آن چیزی که در بازار موجود است را تولید کنند چراکه اتو در حقیقت یک المنت گرمایشی یک دستگاه تولید بخار است اما برای بالا بردن کیفیت اتو کشی با استفاده از آلیاژهای سنگین سعی بر بالا بردن وزن اتو می کنند تا بتواند کیفیت بالا را در اتو کشی برای مصرف کنندگانشان تأمین کنند.

لازم به ذکر است که بدانید وزن اتوهای بوش با در نظر گرفتن راحتی کاربر و همچنین یک عملکرد بی نقص تولید شده و وزن استاندار آن ها برای شما اذیت کننده نخواهد بود و آنچه باعث مچ درد یا خستگی در هنگام اتو کشی می شود چیزی جز طراحی نامناسب و حرکت غیر روان یک اتو نیست که در برند معتبر بوش حرکت روان اتو و دسته راحت که متناسب و کاملاً علمی طراحی شده است این مسئله را برای شما حل نموده و فقط زمان برداشتن و گذاشتن اتو است که شما وزنی از اتو را احساس می کنید. در نتیجه وزن اتو بخار باید در حد استانداردی وجود داشته باشد و معیار درستی نیست که به دنبال وزن پایین تر از آنچه باید، در یک اتو وجود داشته باشد بگردید و اگر شما از برندی معتبر برای خرید اتو بخار خود استفاده کنید مسلماً وزن آن ها نه به میزانی کم است که کیفیت اتو کشی را بکاهد و نه در حدی زیاد است که حتی در زمان برداشتن و گذاشتن اتو شما را آزار دهد.

3. چه میزان توان مصرفی و قدرت بخاردهی را در هنگام خرید اتو بخار در نظر بگیریم؟

 

همانطور که می دانید یکی از مهم ترین گزینه ها در انتخاب اتو، میزان توان مصرفی اتو است. هر چه وات اتوی شما بالاتر باشد می تواند حجم بخار مداوم بیشتری توسط اتو تولید شود و همچنین در مدت زمان بسیار بسیار کوتاهی بخار لحظه ای را با دمای مشخص تولید خواهد کرد. از دیگر مواردی که مزیت یک اتو با توان بالاتر است می توان به سریع تر داغ شدن دستگاه اشاره کرد و در واقع در مدت زمان کوتاه تری اتوی شما، آماده اتو کشیدن خواهد شد و قابلیت اتو کشی الیاف مختلف را برای شما فراهم خواهد ساخت. اگر بخواهیم درمجموع از تجربیات بگوییم؛ اتو بخار بوش و یا هر مارک دیگر برای مصرف ایده ال خانگی، بهتر است 2000 وات به بالا قدرت داشته باشد؛ اما به این نکته توجه داشته باشید که توان مصرفی نمی تواند به تنهایی تضمینی برای بهترین بودن و قدرتمندترین بودن را در خرید شما رقم بزند؛ پس بهتر است زمان خرید اتو بخار فقط به وات بالای آن نگاه نکنیم و اینکه پیش خودمان بگوییم؛ چون وات بالاتری دارد پس گزینه ای مناسب تر است. درست است که وات بالا، قدرت بالاتری دارد اما کارایی ها و تکنولوژی های به کار گرفته در یک اتو است که می تواند در کنار این قدرت، بهترین گزینه را برای شما بسازد. شما می توانید با بررسی ادامه متن متوجه این منظور شوید که خرید اتو بخار با وات بالا و بدون داشتن ویژگی های مناسب نمی تواند اتوکشی بی نقص و آسان را برای شما تضمین کند.
بررسی اتو بخار بوش مدل TDI90EASY

اتو بخار بوش مدل TDI90EASY با توان 2400 وات یکی از پرفروش ترین محصولات در میان انوع اتوهای بوش به حساب می آید. تلفیق رنگ سفید، مشکی و طوسی این مدل را در میان انواع اتوهای بوس منحصر بفرد کرده است. این مدل که به عنوان بهترین اتو بخار بوش شناخته می شود دارای مخزنی با حجم 400 میلی لیتر ساخت کشور اسپانیا و تحت لیسانس بوش آلمان است. این اتو بخاربوش دارای فشار 200 گرم می باشد که این میزان بخار در اتوهای خانگی از میزان ایده ال تولید بخار است اتو بخار بوش مدل TDI90EASY در هر دقیقه قابلیت تولید 55 گرم بخار را دارد که این امکان را به شما می دهد تا در زمانی بسیار کم تمامی چروک های سخت لباس را اتو کشی کنید، قدرت این اتو بوش به اندازه ای می باشد که می تواند میکرو ب ها و باکتری ها را از سطح لباس به راحتی از بین ببرد. این مدل از اتو بخار بوش دارای طراحی ارگونومیک می باشد که قدرت مانور اتو کشی را برای شما مصرف کننده عزیز به حداکثر آسودگی رسانده است حتی جزئی ترین موارد در طراحی بهترین اتو بخار بوش مدل TDI90EASY مانند طراحی مناسب دماغه اتو برای اتو کشی مابین دکمه ها و درزهای لباس در نظر گرفته شده است. کفه سرامیکی ضد خش CeraniumGlissée و دیگر ویژگی های این مدل باعث شده که این محصول طرفداران زیادی را در دنیا به خود جلب کند، ما نیز به بررسی هرچه بیشتر خصوصیات این مدل خواهیم پرداخت.

نظر متخصصین در مورد بهترین اتو بخار بوش TDI90EASY

اکنون که در حال بررسی اتو بخار بوش مدل TDI90EASY در میان انواع اتوهای بوش هستیم باید بدانید که این اتو با قدرت 2400 وات و با قابلیت تولید 55 گرم بخار در دقیقه می باشد حال که در بحث بخار دهی می باشیم این اتو دارای امکانات دیگر در این رابطه بوده که در ادامه به شرح آنها می پردازیم.

تنظیم خودکار دما و بخار مناسب برای انواع پارچه و البسه شما Easy Comfort
تلفیق بی‌نقص بخار و حرارت برای تمامی الیاف i-Temp Advanced
نفوذ عمیق تر بخار به البسه در حال اتوکشی Motor Steam
تولید بخار پیشرفته با انتشار بهینه بخار Advanced Steam

شما در این بهترین اتو بخار بوش امکان تنظیم بخار در 3 سطح مختلف را خواهید داشت و پخش عمودی بخار برای از بین بردن سریع چروک های لباس از ویژگی های دیگر این مدل است. اتو بخار بوش مدل TDI90EASY دارای سیستم ضد رسوب چهارگانه 4 AntiCalc می باشد که در ادامه به بررسی آن خواهیم پرداخت. اگر بخواهیم اکنون به برخی دیگر از موارد مربوط به این اتو اشاره کنیم می توانیم به قابلیت اسپری آب، سیستم ضد چکه بودن، طول سیم 2.5 متری و وزن سبک این اتو اشاره کرد.

تکنولوژی CeraniumGlissée مربوط به جنس سرامیکی کفی اتوهای بوش است که اتو بخار بوش مدل TDI90EASY نیز مورد استفاده قرارگرفته است. این کفی دارای طول عمر بالایی می باشد که قابلیت ضد خش بودن را به همراه دارد. خطوط لعابی تعبیه شده در کف این مدل باعث می شود که این اتو به راحتی بر روی سطح لباس حرکت کند و شما در زمانی بسیار کوتاه با کیفیت بالا لباس خود را با هر جنسی که هست اتو کشی کنید.

تکنولوژی Anti Calc مربوط به سیستم ضد رسوب اتو های بوش است در این محصول نیز که به عنوان بهترین اتو بخار بوش شناخته می شود دارای عملکرد چهارگانه 4AntiCalc اشاره دارد که در واقع سیستم های کاملی از ضد رسوب بودن دستگاه را شامل می شود و دیگر شما شاهد شوره ها و لکه های سفید و یا گرفتگی منافذ دستگاه خود نخواهید بود. این تکنولوژی شامل تمیز شدن خودکار دستگاه به طور اتوماتیک نیز می باشد که باعث می شود هیچ گاه دستگاه شما رسوب نگیرد.

فناوری DripStop در بهترین اتو بخار بوش مدل TDI90EASY به ضد چکه بودن انواع اتوهای بوش اشاره دارد. این خصوصیت باعث می شود که دیگر شما شاهد چکیدن حتی قطره ای از آب بر روی لباس خود نباشید چرا که این لکه ها علاوه بر لک کردن لباس شما باعث می شود زمان اتو کشی شما زیاد شود و این کار را برای شما خسته کننده خواهد کرد. با این فناوری دیگر نگران قطرات آب هنگام بخار دهی اتو خود نباشید.

تکنولوژی Sensor Secure این فناوری به قطع خودکار اتو بخار بوش مدل TDI90EASY اشاره دارد، به هنگام آزاد شدن دستگیره اتو به صورت خودکار خاموش می شود و در هنگام برداشتن آن با سرعت بسیار زیاد برای استفاده داغ می شود و این سیستم باعث می شود که دیگر شما شاهد سوختگی میز یا فرش خود نباشید. این قبیل تکنولوژی ها در لوازم خانگی بوش تضمین ایمنی برای مصرف کنندگانش است.

تکنولوژی SensorSteam مربوط به سیستم بخار اتوهای بوش است بخار موجود در اتو بخار بوش مدل TDI90EASY با بهره گیری از این تکنولوژی روز به طور یکنواخت بر روی سطح لباس و الیاف پخش می شود و با نفوذی عمیق به بافت پارچه چروک ها را باز می کند توجه کنید که این فناوری به طور کاملاً خودکار بخار تولیدی را برای بهینه ترین کیفیت اتو کشی تنظیم می کند.

جمع بندی

اتو بخار بوش مدل TDI90EASY با توان 2400 وات به همراه ویژگی هایی مانند سیستم ضد رسوب AntiCalc ، ضد چکه Drip Stop، کفه سرامیکی ضد خش سرانیوم SensorSteam و بسیاری دیگر از خصوصیات این محصول به شما امکان استفاده از تکنولوژی های روز دنیا را خواهد داد. با این مدل از اتو بخار بوش با قدرت بالای بخار دهی به آسانی و در زمانی کوتاه لباس های خود را با کیفیت بسیار زیاد اتو کنید. فراموش نکنید که اگر از دسته افرادی هستید که ست های رنگی و انتخاب رنگی خاص برای شما مهم است این مدل با تلفیق رنگ بسیار زیبا و طراحی خاص خود می تواند از انتخاب های شما عزیزان باشد که علاوه بر زیبایی لذت اتو کشی ساده را به شما هدیه دهد به همین دلایل نیز این مدل به عنوان بهترین اتو بخار بوش شمناخته می شود اما شما می توانید این محصول را به صورت مستقیم از فروشگاه اینترنتی 20 بخر نمایندگی رسمی بوش به صورت مستقیم با ضمانت کمترین قیمت تهیه نماید.

تا كنون نظري ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در فارسی بلاگ ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.